Військкомат провів нічну облаву на чоловічий монастир УГКЦ

В ніч з 5 на 6 листопада група правоохоронців спільно з представниками Жовськівського міжрайонного військового комісаріату провела облаву на Жовківський монастир Пречистого Серця Ісусового УГКЦ, де діє новіціят ченців чину святого Василія Великого (ЧСВВ). Слуги закону намагалися виявити юнаків, які ухиляються від служби в армії.

УВАГА. ЦЯ НОВИНА – НЕПРАВДИВА!

САЙТ, З ЯКОГО ВИ СЮДИ ЗАЙШЛИ, РОЗПОВСЮДЖУЄ НЕПЕРЕВІРЕНІ НОВИНИ, ОТОЖ В ПОДАЛЬШОМУ ІГНОРУЙТЕ ЙОГО ЯК ФЕЙКОВИЙ. 

ЯКЩО ВИ ПОТРАПИЛИ СЮДИ З ПОСИЛАННЯ У ГРУПІ ФЕЙСБУКУ – ВИЙДІТЬ З НЕЇ І ПОВІДОМТЕ СВОЇХ ДРУЗІВ, БО ЦЕ ВОРОЖА ГРУПА.  

ДБАЙТЕ ЗА ГІГІЄНУ СВОЇХ МІЗКІВ І МАЙТЕ РОЗУМ.

затримання жовкв

Очевидці стверджують, що працівники військового комісаріату прибули на територію монастиря кількома автомобілями, у супроводі машин поліції. Вони оточили територію монастиря, перекривши виходи, аби не дати потенційним порушникам утекти.

“Інциндент стався близько 11 години, після вечірньої молитви, – повідомив о. Августин Лойко, наставник новіціяту. – Частина новиків готувалась до сну, ще троє-четверо братчиків робили приготування до ранкової служби. Все було дуже несподівано, увірвались люди в формі, в масках, з бронею, вивели сонних хлопців з келій і почали вимагати у них метрики.

Знаково, що це прикре непорозуміння трапилось якраз напередодні відзначення світлої пам’яті мученика Арета, який в 6 столітті, разом із чотирма тисячами вірян постраждали за віру в Господа Ісуса Христа. Зараз маємо, хоч і в значно менших масштабах і наслідках, символічне повторіння цієї історії. Слава Господу Богу, що нікого з наших братчиків не забрали у відділок, чи комісаріят, а обмежились лише вручінням повістки. І в цьому ми вбачаємо велике Боже Провидіння”.

DSC0023_1024

Як повідомляють очевидці, старших ієромонахів і керівний склад монастиря відпустили, а майбутнім монахам-василіянам призовного віку, які не змогли пояснити свою відсутність на зборах у військкоматі чи у військових частинах, вручили повістки.

У Збройних Силах України підтвердили факт рейду на монастир Василіян. На думку військових, такі дії – вимога часу.

«Військові виконують не свої особисті заходи, а заходи, що стосуються національної безпеки, – заявив речник Жовківської військової комендатури ЗСУ Микола Оліяр. – Адже зараз відбувається призов на національну службу і багато людей добровільно прийшли і виконують свій обов’язок, а іншим треба дати для цього стимул. Тому, щоб вчасно провести заходи, організовуються такі випадки для вручення повісток. Законодавством це, на жаль, не дуже врегульовано. Але можу сказати, що нікому наручники не одягали, нікого не лякали».

Рішучість щодо виявлення “уклоністів” задекларував і голова ЛОДА Олег Синютка. На його думку, військові та поліція повинні проводити такі акції, але їх треба робити публічними, максимально висвітлювати та залучити до у часті в рейдах журналістів. Олег Синютка також пояснив, що на його думку, призовники, які ухиляються повинні мати громадське засудження.

original

«Тому що молода людина, яка не хоче отримувати повістку, яка ухиляється від служби в Збройних Силах України повинна мати однозначно негативне сприйняття серед суспільства. Вона не повинна бути в різних спільнотах, соціальних мережах, «героєм», який зробив щось таке надзвичайне і він ухилився. Вона повинна мати громадське засудження»,  – заявив  Голова облдержадміністрації

Олег Синютка підкреслив, що  людина, що ухиляється від військової служби є порушником закону.

М. Пилипчук

А тут нижче можете ознайомитись зі невеличким списком сайтів-фейкометів, які працюють на засирання Вашиїх мізків і охоче розповсюдили цю новину. Якщо побачите посилання на когось з них у фб-групі з патріотичною назвою, на кшталт “Моя Україна-Велика родина” чи “Патріоти-українці”, баньте таку групу і попереджайте друзів:

29 thoughts on “Військкомат провів нічну облаву на чоловічий монастир УГКЦ”

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s